1526 cestovních kanceláří a agentur
EU
1 EUR = 25.3 Kč
USA
1 USD = 21.47 Kč
Chorvatsko
1 HRK = 3.37 Kč
Bulharsko
1 BGN = 12.93 Kč
Maďarsko
100 HUF = 7.2 Kč
Turecko
1 TRY = 2.5 Kč

Vyhledávání cestovek

CK Supercesty


CK Supercesty

admin 30.05.2014

Vyrazili jsme si s CK Supercesty skrz slevový portál na Orlí hnízdo do Německa.

Kontakt s CK a domluva ohledně všeho byla výborná, komunikace rychlá a perfektní. V den odjezdu bylo nepříjemné půl hodinové zpoždění, ale fajn, může se stát cokoliv a hlavně, že se jede na výlet :) I přes to, že řidiči jeli s navigací (jely dva autobusy), tak odbočku netrefili a malinko jsme bloudili, ale nakonec trefili - i navigace se občas netrefí :) Informace o zájezdu v autobuse byly přečteny přesně jak Wikipedie píše... Při příjezdu na parkoviště k Orlímu hnízdu nám řidiči oznámili, že nemají kde parkovat, tak že odjíždějí hledat jiné parkoviště a majitelka CK jim s klidem řekla, ať jedou zpět dolů k Solným dolům, že pak dolů sejdeme pěšky. Po prohlídce a příchodu zpět na parkoviště jsme nebyli upozorněni na nějaké bunkry, které byly zmiňovány v infu, ale průvodkyně shlédly mapu a zavelen byl odchod pěšky dolů - jedna tvrdila čtvrt hodinky pěšky, druhá půl - príma, protáhneme těla a za chvilku jsme tam. Z čtvrt až půl hodinky byla cca hodina ostřejší chůze z kopce - odhadem 6 km - ovšem průvodkyně včetně jejich doprovodů vzali čáru v první řadě a bylo. Dole nastal veliký údiv, že někteří netušili, co je vlastně čeká a jiní, že na to vlastně ani zdravotně nemají a jsou stále na cestě. Takže malinko se svědomí hnulo a průvodci se vydali zpět se podívat, zda se jim vlastně cestující ze dvou autobusů vůbec sejdou. Kupodivu sešli. Autobusy, které měly být dle průvodcovských slov cca 100 m od Solných dolů, byly asi 300 m a řidiči velice překvapeni, že chtějí cestující své věci, byli nepříjemně překvapení a proti své vůli vzbuzeni při své 9 hodinové pauze, kterou musí dodržet. Po návštěvě skvělých Solných dolů, kdo chtěl, mohl cca 6 km dojít k jezeru Königssee nebo cca 500 m do lázní Watzmann. Tak sílu jít k jezeru nenašel nikdo a do lázní se vydalo pár odvážlivců, protože již nikdo netušil kolik oněch 500 m bude doopravdy. Ovšem po návratu k odjezdu nás ještě autobusy dovezly, abychom se na ono jezero alespoň podívali.

Úžasné na tom bylo, že nikdo z CK neměl zájem se ani omlouvat, ani projevit lítost (např. že jsou zde poprvé a málo se připravili....a měli se zeptat, zda všichni mohou jít delší trasu....) Brali to vše jako srandu, jako pár mlaďásků, kteří s námi jeli a brali to jako bobříka odvahy nebo srandy :) Jinak info z reklam CK - vstup Orlí hnízdo 15,5 EUR, Solné doly 14 EUR - kombinovaný lístek 27 EUR - v buse výběr CK 30 EUR - samozřejmě nepočítejte, že vám někdo ony zbývající 3 EURa či 0,5 EURa vrátí :D

Veškeré informace uveřejněné na této webové stránce jsou získané z veřejně přístupných zdrojů. Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru hodnocenicestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

© Copyright hodnocenicestovek.cz , Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek AiVision s.r.o.