1526 cestovních kanceláří a agentur
EU
1 EUR = 25.3 Kč
USA
1 USD = 21.47 Kč
Chorvatsko
1 HRK = 3.37 Kč
Bulharsko
1 BGN = 12.93 Kč
Maďarsko
100 HUF = 7.2 Kč
Turecko
1 TRY = 2.5 Kč

Vyhledávání cestovek

CK AFRODITA


CK AFRODITA

JUDr. Marcela Novotná 18.06.2015

Dobrý den,

v období od 8.6.-15.6.2015 jsme byli na dovolené s CK Afrodita v lokalitě Severní Kypr – místo Lapta – LA Resort hotel. S pobytem jsme byli poměrně spokojeni, vše odpovídalo dané ceně zájezdu. Nicméně dobrý dojem kazil přístup slečny/paní/ delegátky. Její chování  bylo velmi odměřené, arogantní a neprofesionální. Nabyli jsme dojmu, že jsme tam kvůli ní,   namísto ona kvůli nám.

      Např. v neděli 14.6., den před odletem,  jsme měli schůzku v 11.30 hod. Vzhledem k tomu, že někteří účastníci se dostavili dříve, velmi neochotně mi  podávala opakovaně  informace, neboť je řekla   již před mým příchodem, byť  jsem přišla ještě před časovým termínem. Totéž se opakovalo u dalších účastníků, kteří přišli v přesný čas, a to již odkazovala na písemné informace.

       Po našem příletu v brzkých ranních hodinách / 03.00 hod  přílet + odbavení + odjezd do hotelů + ubytování/ jsme měli první schůzku již v 11.00 hod, tedy cca po 5 hodinách spánku. Nedomnívám se , že se jedná o vstřícný přístup ke klientům, neboť schůzka, s ohledem  k časnému rannímu příletu, mohla být klidně posunuta  ve vhodnější čas.  I přes tuto nevýhodu se k nám, dle mého pocitu,  delegátka chovala jako učitelka ke školákům.

       Jezdím každý rok na dovolenou a vždy využívám služeb různých  CK. Rozhodně nikdy nebyly problémy s chováním a vystupováním delegátek CK, naopak . S Vaší CK jsem jela poprvé a bohužel, musím konstatovat, že dojem z poskytovaných služeb kazí zcela jednoznačně vystupování delegátky.

Veškeré informace uveřejněné na této webové stránce jsou získané z veřejně přístupných zdrojů. Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru hodnocenicestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

© Copyright hodnocenicestovek.cz , Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek AiVision s.r.o.