1526 cestovních kanceláří a agentur
EU
1 EUR = 25.3 Kč
USA
1 USD = 21.47 Kč
Chorvatsko
1 HRK = 3.37 Kč
Bulharsko
1 BGN = 12.93 Kč
Maďarsko
100 HUF = 7.2 Kč
Turecko
1 TRY = 2.5 Kč

Vyhledávání cestovek

AEOLUS


AEOLUS

Zdeněk Polcar 14.07.2016

Děkujeme Vám za pěknou dovolenou, kterou jsme prožili díky Vaší CK Aeolus od 20.5. – 10.6.2016 v Řecku, v Sárti.

Bohužel ne všechno bylo úplně v pořádku.

1) Cesta tam. Bylo by dobré, aby jste proškolili řidiče.

a) Rychlá jízda za průtrže mračen ( na silnici kaluže a proudy vody ).

b) Rychlá jízda po úzkých, klikatých silnicích i v noci.

c) Řidiči téměř nekomunikovali s účastníky zájezdu

d) Příliš komplikovaná organizace svozů.

2) Cesta zpět.

a) Místo plánovaného odjezdu v 16 hod. jsme odjížděli již v 11 hod. z důvodu nedostatku času, ale po určité době jsme zastavili na 4 hod. na parkovišti před obchodním domem ( obuv, kosmetika, oblečení, ..)

b) Další 4,5 hod. zastávka před OD Tesco u Budapešti ( čekání na autobusy ).

c) Domníváme se, že vaši řidiči jsou přetěžováni. Přestože se snažíte dodržovat předepsaný normy ( doby jízdy, odpočinku, atd. ). Bylo by vhodné zamyslet se nad jejích zatížením. Člověk není stroj, viz nedávná vážná havárie vašeho autobusu se smrtelnými následky.

3) Ubytování. Dle vašeho katalogu jsme si objednali 15.12.2015 ubytování ve studiu Pirofani s tím, že do objednávky jsme uvedli, že prosíme o ubytování v horním patře s výhledem na moře. Nechtěli jsme být ubytování v suterénu pod silnicí. Objednávka byla vaší kanceláří potvrzena. Jaké však bylo naše překvapení, když jsme dorazili do studia a bylo nám sděleno, že bydlíme v suterénu pod silnicí a po otevření venkovních i studiových dveří nás  omámila vůně žumpy. Požádali jsme delegáta o změnu ubytování. Zpočátku se situace zdála několik hodin neřešitelná, ale díky našemu mladému delegátovi Michalovi se vše vyřešilo k naší velké spokojenosti.

4) Delegáti. Během pobytu jsme vystřídali 3 delegáty, kteří si vzájemně předávali informace a ne vždy bylo vše v pořádku. Všichni delegáti ale byli příjemní a snaživí.

Přes všechny nepříjemnosti s ubytováním a cestou se nám dovolená líbila a nadále bychom chtěli s vaší CK cestovat. Doufám, že provedete patřičná opatření, aby cestování s vámi bylo bezpečné a plnili jste požadavky na ubytování, které si klient objedná a nebo jste klienta informovali, že jeho požadavek nelze splnit.

Děkuji za pochopení s pozdravem Zdeněk Polcar

Veškeré informace uveřejněné na této webové stránce jsou získané z veřejně přístupných zdrojů. Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru hodnocenicestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

© Copyright hodnocenicestovek.cz , Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek AiVision s.r.o.