1526 cestovních kanceláří a agentur
EU
1 EUR = 25.3 Kč
USA
1 USD = 21.47 Kč
Chorvatsko
1 HRK = 3.37 Kč
Bulharsko
1 BGN = 12.93 Kč
Maďarsko
100 HUF = 7.2 Kč
Turecko
1 TRY = 2.5 Kč

Vyhledávání cestovek

CAPRO


CAPRO

Ivona 04.08.2016

CK Capro - Lanterna- Istrie - Pobyt s cvičením pro ženy
Těšila jsem se na příjemný pohodový týden s cvičením u moře. Ale byla jsem zklamána. Zaprvé místo apartmánu pro čtyři s dvěmi pokoji a příslušenstvím  jsem spala na rozloženém gauči v kuchyni, a jen díky druhé neobsazené osobě ne s někým cizím na jedenapůllůžku.  S tím že jsem díky tomu byla z okna do kuchyně  rušena jak spolubydlícími, tak lednicí a racky na střeše. Neměla jsem si dát kam kolo, které nabízeli, že se může vzít sebou.
Navíc slíbený sportovní zumbový program proti slibu  rozmanitosti programů i volitelnosti časů sestával ze dvou pevně stanovených  hodin denně , časově neměnitelných, kdy druhá - odpolední hodina byla v době večeře. Od sedmi do půl 9. Navíc cvičení bylo na nekvalitních plochách, špinavých , zanedbaných nezastřešených proti slunci, i se špatným připojením k technice, takže hudba někdy selhávala, navíc jsme neměli na toto cvičení přednostní rezervaci místa, a museli jstem se tam tísnit s ženami, co měli přístup ol enkluziv na vše. A ještě se na poslední chvíli měnily místa cvičení .
Nebyl zajjištěn rozvoz zavazadel k apartmánům, takže i slabé ženy si to museli na několikrát natahaat na pokoj sami. Navíc rozdělování pokojů bylo velmi zdlouhavé a za nepohodl. pměrů . Ve stísněné kanceláři Infocentra ve stoje na dvě hodiny. 
Delegátky byly neochotné, a nijak klintovi nepomohli , když požádal. Navíc vývěsky o jízdních řádech apod. neměli aktualizované a informace o cyklotrasách nebyly k dispozici. Ceny jimi zajišťovaných akcí byly předražené!!

Veškeré informace uveřejněné na této webové stránce jsou získané z veřejně přístupných zdrojů. Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru hodnocenicestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

© Copyright hodnocenicestovek.cz , Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek AiVision s.r.o.