1526 cestovních kanceláří a agentur
EU
1 EUR = 25.3 Kč
USA
1 USD = 21.47 Kč
Chorvatsko
1 HRK = 3.37 Kč
Bulharsko
1 BGN = 12.93 Kč
Maďarsko
100 HUF = 7.2 Kč
Turecko
1 TRY = 2.5 Kč

Vyhledávání cestovek

Italieonline s.r.o.

Cestovní kancelář pojištěna u ČPP
+420 284 811 218
Logo

dovolená v Itálii - lyžování, pobyty u moře, ubytování

Adresa: Bryksova 742, Praha 9, 198 00
E-mail: info@italieonline.cz
Rok založení: 2006
Provoz od roku: 2007
Právní forma: společnost s ručením omezeným
Člen ACCKA: ano
Člen ACK ČR: ne

Otevírací hodiny

Pondělí: 9:00 - 18:00
Úterý: 9:00 - 18:00
Středa: 9:00 - 18:00
Čtvrtek: 9:00 - 18:00
Pátek: 9:00 - 18:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Zařazení v kategoriích

  • pobytové zájezdy
  • lyžování


Přehled recenzí


Italieonline

Jan Stehlík 18.06.2016

Super dovolená, garance nejnižší ceny opravdu funguje + poslali i slíbený dárek. Maximální spokojenost, mohu doporučit!Jan StehlíkItalieonline

Jaroslav Novotný s rodinou, Hradec Králové 01.07.2015

Dobrý den,rádi bychom přidali za naši rodinu hodnocení CK Italieonline.S CK Italieonline jezdíme již čtvrtým rokem a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Právě jsme se vrátili z Caorle, kde jsme byli nadšení. Můžeme všem doporučit villaggio Acacie - vilky s vlastní zahrádkou kousek od pláže, bazén, letos vyšlo i krásné počasí, prostě super.Přejeme CK Italieonline spoustu spokojených klientů a už se těšíme na další rok.Italieonline

Blanka Toušková 04.10.2013

Hodnocení CK Italieonline (https://www.italieonline.eu/cs/) byla odeslána dne 18. září. Dne 27. září byl odeslán dotaz, z jakého důvodu nebyla moje recenze zveřejněna. Nikdo mi dosud neodpověděl!
A to se CK Italieonline prezentuje následujícím výrokem:
„Z důvodu objektivity mohou hodnocení přidávat pouze naši klienti, kteří v daném ubytovacím zařízení strávili dovolenou. Pokud jste ještě nepřidali hodnocení, můžete jej přidat po přihlášení do rezervačního systému v položce hodnocení“.

Moje hodnocení zaslané dne 18.9.2013 na portál recenze přímo v CK Italieonline:
Poloha:
Caorle, Porto Santa Margherita je velmi klidné městečko s hezkou pěší promenádou. Pokud očekáváte večerní život, tak již ne v tomto termínu a této části letoviska Caorle (živěji je určitě v Caorle, kde se nachází historické centrum města).
Personál:
Veškeré služby cestovní kanceláře přímo na místě byly realizovány prostřednictvím agentury ABC s česky mluvícím člověkem. Musím říct, že mě jako klienta velmi zklamaly a už nikdy více se nevydám na zájezd, na kterém nebude delegát CK, ačkoliv ovládám cizí jazyk.
Ačkoliv jsme dle zaslaného voucheru věděly, že budeme ubytováni až od 16 hodiny, byly jsme nemile překvapeny, když jsme dorazily na místo. V 7 hodin ráno nás vysadili z autobusu před agenturou a doslova, starejte se o sebe, dělejte si, co chcete! Zde jsme se dozvěděly z vývěsky, že do otevření agentury zbývají ještě 2 hodiny (bez jakéhokoliv upozornění, bez jakékoliv informace vás vysadí na neznámém místě, nevíte, kde je možnost najít toaletu, apod. - opravdu zklamání nad informacemi CK, které mi byly doručeny předem).
Po otevření agentury opět nic moc služby. Když jsme požádaly o uložení kufrů (opět nikde v informacích CK ani zmínka, kam je uložíme, za jakých podmínek, apod.), tak nám pracovnice agentury velmi nemile sdělila, že nemáme právo se s těchto prostorách jakkoliv delší dobu zdržovat. Musím říct, že byla velmi nepříjemná.
Při zjišťování různých informací - např. info o možnostech, jak se dostat do historického centra Caorle - pracovnice agentury neměla ani tušení, odkud odjíždí místní busy. Kdybychom si neověřily místo, které nám sdělila, na výlet bychom neodjely.
V den odjezdu opět žádná služba pro klienta - odjezd byl naplánován na 19:30 hodin, ale pracovní doba agentury do 18:30 hodin. Byly jsme upozorněny, že zavazadla si musíme vyzvednout nejpozději po 18. hodině! Odjezd byl nakonec v 21 hodin, takže jsme 3 hodiny stály na ulici a čekaly.
Velmi kladně hodnotím služby autobusového dopravce při cestě tam i zpět.
Vybavení objektu:
Celkově byl komplex Galeone pěkný, uklizený, fungoval výtah.
Vybavení pokoje:
Ačkoliv v informacích, které jsme obdržely od CK, byla zmínka o tom, že jednolůžkové pokoje bývají většinou menší, byl pokoj opravdu neodpovídající pobytu 4 dospělých osob!
Tuto skutečnost jsme se i náhodou dozvěděly v agentuře, kam jsme si šly stěžovat, neboť rozkládací gauče se prostě do pokoje nevešly. Pracovníci se bavili o tom, že tento druh pokoje není vůbec pro 4 dospělé osoby určený (bohužel jsem se to dozvěděla z jejich vzájemné konverzace, neboť rozumím italsky).
Z jakého důvodu vůbec CK klienty do takových pokojů umisťuje? Jenom aby uspokojila jejich požadavky, že to bude levné?
2 rozkládací gauče, na kterých jsme měly spát, se do pokoje nakonec sotva vešly, nemluvě o tom, že když se rozložily, mohla se pouze 1 osoba pohybovat na toaletu. Ostatní nemohly celou noc nikam! Toto mi přijde opravdu neúnosné i za cenu, kterou jsme za ubytování zaplatily. Jely jsme s tím, že budeme spát v jednom pokoji a na rozkládacích postelích, ale to, že když je rozložíme, nás uvězní na místě, to jsme nečekaly.
Co se týká ostatního vybavení: v apartmánu nebyl ani jeden hrneček na čaj, pouze 4 malé hrnečky na italské preso (Italové asi nepijí čaj!).
Koupelna s toaletou byla velká, uklizená, avšak neměla funkční větrání ani okno, takže veškerý zápach šel přímo do bytu.
Apartmán byl čistý, vkusně vyzdobený.
Pláž:
Pláž byla opravdu moc hezká, uklizená, v přiměřené vzdálenosti od apartmánu. Moře je v Porto St. M. opravdu čisté. Na pláži naleznete spousty mušlí.
Sport a zábava:
Nehodnotím vzhledem k termínu.
Strava:
Nehodnotím, neměly jsme ve službách.
Shrnutí:
Ačkoliv se nám v Caorle líbilo (myslím, že spíše díky dobrému počasí a možnosti pobývat celý den na pláži), nespokojenost se službami byla vysoká a velmi znepříjemňovala náš pobyt.

Veškeré informace uveřejněné na této webové stránce jsou získané z veřejně přístupných zdrojů. Příspěvky uveřejněné v recenzích vyjadřují názory zákazníků cestovních kanceláří a agentur, nikoliv redakce serveru hodnocenicestovek.cz, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.

© Copyright hodnocenicestovek.cz , Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek AiVision s.r.o.